Robert Downey Jr., představitel Tonyho Starka a Iron Mana, dorazil na včerejší premiéru „Iron Mana 3“ od studia Marvel i se svojí manželkou Susan Downey, a to vskutku v dobré náladě. Jde vidět, že Robert si své ženy váží, jelikož se k ní po celou dobu tulil a byl jenom s ní.

Premiéra se konala 24. dubna 2013 v kině El Capitano v Hollywoodu, Kalifornii. Navštívili jí i ostatní hvězdy Marvelovských filmů, jako například Tom Hidlleston nebo Chris Hemsworth, ale také Disneyho hvězdy Bella Thorne a Debby Ryan.

Přečtěte si, o čem jeden z nejočekávanějších filmů letoška vůbec je:

Ve filmu společnosti Marvel Studios Iron Man 3 je svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark / Iron Man nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Na každém jejím kroku bude nucen prokázat své odhodlání a sílu vůle. Zahnán do kouta bude nucen přežít pouze prostřednictvím svých vynálezům a při ochraně svých nejbližších se bude moci spolehnout jen na svou geniální mysl a své instinkty. Při své odvetě současně objevuje odpověď na otázku, která ho ve skrytu duše dlouho sužovala: je on sám pouhou součástí svého obleku, nebo je oblek pouze součástí jeho samého?

Půlnoční česká premiéra (stejně tak v USA a dalších státech Ameriky a Evropy) se bude konat 1. května, přes den si na „Iron Mana 3“ budete moct zajít od 2. května 2013. Jak moc se TĚŠÍTE?