Iron Man 3 s velkou parádou vstoupil do kin a nezbývá nic jiného, než se sbalit, jít do kina, koupit lístky a popcorn, pohodlně se usadit a vychutnat si ten nejlepší film letošního roku!

Ještě předtím si ale můžeš přečíst, o co ve snímku půjde a podívat se na trailer!

Ve filmu společnosti Marvel Studios Iron Man 3 je svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark / Iron Man nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Na každém jejím kroku bude nucen prokázat své odhodlání a sílu vůle. Zahnán do kouta bude nucen přežít pouze prostřednictvím svých vynálezům a při ochraně svých nejbližších se bude moci spolehnout jen na svou geniální mysl a své instinkty. Při své odvetě současně objevuje odpověď na otázku, která ho ve skrytu duše dlouho sužovala: je on sám pouhou součástí svého obleku, nebo je oblek pouze součástí jeho samého?

Už zítra Disney magazín přinese reportáž z premiéry a „5 důvodů, proč zajít do kina“. Jestli tedy ještě nejsi pevně rozhodnutý na film zajít, počkej si na zítřejší večer!