Justin Bieber byl zatčen a obviněn z řízení pod vlivem alkoholu. Policie devatenáctiletému zpěvákovi nasadila želízka dnes ráno. Kromě toho, že byl opilý, účastnil se také pouličního závodu a bránil se nenásilnému zatčení, z čehož ho policisté obvinili také.

Justin podle informací od očitých svědků závodil ve vypůjčeném Lamborghini ve floridském Miami, kam si tento týden s kamarády vyrazil na dovolenou.

Teď má ovšem na nějaký čas s prázdninováním utrum, protože byl vzat do vazby a reálně mu hrozí několikaměsíční pobyt ve vězeňské cele. „Chlapec si vybral nesprávné město pro páchání zločinu,“ řekl médiím starosta Miami Beach Philip Levine.

Zdroj: TMZ

V policejní zprávě, kterou se podařilo získat serveru TMZ, se píše, že hned po zastavení Justinova auta bylo jasné, že je pod vlivem alkoholu. Rozhodně prý neměl jedno pivo, ale byl opilý a oči měl krvavé. Ve zprávě je uvedeno, že Justin zatčení silně vzdoroval. „Proč tohle kur*a děláte? Co jsem do p**e udělal. Proč jste mě zastavili,“ řval prý zpěvák na policisty.

Když se mu strážník snažil nasadil pouta, Justin křičel: „Nejsem ozbrojený, z**di, tak proč mě prohledáváte? O co k*rva jde?“ Bieber prohlásil, že nebyl opilý a vracel se do hotelu z nahrávacího studia. To není pravda, protože víme, že krátce předtím pařil v klubu, kde utratil celkem 75 tisíc dolarů, což je zhruba milion a půl korun!

Justin si přidělal zbytečné problémy svým chováním během zatýkání. Policista mu nařídil, aby nechal ruce na autě a zůstal v klidu, což sice udělal, ale za pár sekund se otočil a začal strážníkovi nadávat. Ten ho chytil za pravou ruku, ale vytrhl se mu a zařval: „Co si k*rva myslíš, že děláš?“

Zatýkací protokol dále uvádí, že Justin jel mezi 90 až 100 kilometry v hodině v obytné čtvrti, ve které je nařízená padesátka.

Justin je v současné chvíli ve vazbě, kde mu byly provedeny další testy na alkohol v krvi. Proběhl také výslech, který policie přenášela živě. Další zastávkou bude vězení, ale všem je už teď jasné, že Justin zaplatí v kauci a bude dál vesele porušovat zákony.

Případ i nadále sledujeme, tak zůstaňte s námi.