Nejnovější film z dílny Disney Channel „Zapped“ se blíží. V Americe bude mít premiéru už 27. června a u nás nejspíš v záři, jak je tomu běžně zvykem.

„Zapped“ vypráví příběh mladé Zoey (Zendaya Coleman), dívky, jejíž dokonale zorganizovaný život se změní v chaos, když se její máma znovu vdá. V domácnosti plné hlučných bráchů v čele s novým máminým manželem prostě není schopna existovat! Její trable vyřeší až aplikace, skrze níž může ovládat všechny kluky i muže.

Už teď se nemůžeš dočkat, nemáme pravdu? Máme pro tebe čtyři hlavní důvody, proč by sis film rozhodně neměl/a nechat ujít!

1) Jedním slovem: Zendaya. Tahle kráska je snad dostatečným důvodem, abys film zhlédl/a!

2) 27. června má premiéru i zbrusu nový seriál „Girl Meets World“. Volné pokračování veleúspěšného pořadu „Boy Meets World“, který se na Disney Channel vysílal před více než deseti lety, netrpělivě vyhlíží snad každý správný fanoušek ušaté televize.

3) Už teď je jasné, že se u „Zapped“ hodně nasmějeme. Každý film od Disney Channel je vtipný, ale „Zapped“ bude ještě vtipnější! Cítíme to v kostech!

4) Holky, přiznejte si, že po takové aplikaci touží každá z vás! Zoey si ve filmu stáhne aplikace, se kterou může ovládat kteréhokoliv kluka si zamane! No není to sen?

Jak moc se těšíš? O české premiéře tě budeme samozřejmě včas informovat!