Selena Gomez oslavila dvaadvacáté narozeniny a nutno podotknout, že na výdajích rozhodně nešetřila. Společně s divoškou Carou Delevingne se v proslulém francouzském městě St. Tropez nalodily na luxusní jachtu miliardáře Alshaira Fiyaze a party mohla začít!

Selena si svůj poslední rok neprožila zrovna pohádkově. Spekulovalo se o problémech se závislostí na drogách, jelikož polovinu ledna strávila v léčebně. Její tisková mluvčí ovšem všechny dohady popřela, pravý důvod pobytu v odvykacím zařízení ale neznáme dodnes.

K tomu všemu připočtěme neustále hádky s Justinem Bieberem, se kterým se už od loňského června neustále rozcházejí a následně zase dávají dohromady. Vztah, který existuje už od roku 2010, je už nejspíš nadobro odepsaný.

Od začátku července se Selena opět začala usmívat a zdá se, že všechny problémy hodila za hlavu a začala nanovo. Dokazuje to i její přátelství s Carou, se kterou se sice kamarádí už delší dobu, ale rozhodnutí oslavit s ní narozeniny o lecčems vypovídá. Kromě jiného je může spojovat i nepříliš dobrá zkušenost s muži (přestože o Bieberově pohlaví dodnes vede odborná veřejnost s jeho fanynkami spory).

„Děkuji mockrát vám všem za narozeninová přání. Tohle jsou ty nejlepší narozeniny! Díky moc,“ sdílela Selena s fanoušky na Instagramu.

Laškování s plavčíkem, drahé jídlo a pití a úsměvy na tvářích obou krásek jsou dostatečným důkazem, že si Selena svoje narozeniny skutečně užila. Nám tak nezbývá než dodat: všechno nejlepší!