Justin Bieber (20) opět neudržel své vášně na uzdě a způsobil už několikátou dopravní nehodu. Potom, co minulý pátek v kanadském Ontariu, kde ho doprovázela i přítelkyně Selena Gomez, sejmul svou čtyřkolkou minivan, zpěváka zadržela policie.

Ta ve své zprávě mimo jiné uvádí, že po nehodě Bieber na nebožáka z minivanu vystartoval a údajně nechybělo málo k fyzické potyčce, píše server TMZ. Podobné chování je pro namyšleného zpěváka typické. Zatímco každý slušně vychovaný člověk by se snažil situaci uklidnit, Bieber pokaždé okamžitě vypění. Je to Bieber, tak co by se zalamoval?!

„Propustili jsme ho, je v podmínce a 29. září se musí dostavit k ontarijskému soudu ve Stratfordu, kde se bude zodpovídat ze svých činů,“ stojí ve vyjádření policie, které přinesl server E! News.

Je to přitom už druhý případ z poslední doby, co má Justin opletačky s policií. A pokaždé byla jeho běsnění přítomná Selena. Na začátku minulého týdne si spolu zašli na večeři, kde Biebera popadl amok, vystartoval po svém fanouškovi a snažil se mu vzít jeho mobilní telefon. Zpěvák to vysvětlil tak, že si teenagera spletl s bulvárním novinářem.

I tentokrát se snaží zdroje z okolí Justina a Seleny vinu svalit na paparazzi. „Jejich dovolenou ve Stratfordu naprosto zničili paparazzi, kteří je tam vyslídili. To pana Biebera rozrušilo,“ nechal se slyšet zpěvákův advokát. „Pan Bieber a slečna Gomez jsou policii při vyšetřování plně k dispozici. Všichni doufáme, že se případ rychle vyřeší,“ dodal.

bieberarrested

Zdroj koláž DM repro pagesix.com

Do vazby se Justin dostal podruhé. Poprvé se v cele předběžného zadržení ocitl na začátku letošního roku v Miami, když se opil a zfetoval a pod vlivem se projížděl v závodním autě po hlavní miamské třídě.

Disney magazín případ nadále sleduje a přinese ti veškeré další podrobnosti!