Tvoje oblíbená webová stránka slaví narozeniny! Disney magazín tě baví už tři roky a to si žádá oslavu. Ani v roce 2014 jsme nepolevili a denně tě zásobovali těmi nejžhavějšími zprávami ze světa showbyznysu, filmu a Disney Channel. Ty největší bomby o nejpopulárnějších teenage celebritách jsme ti přinesli jako první.

Největší radost nám ale dělá, že máme věrné čtenáře, kteří nám rozumějí a oceňují, že si na nic nehrajeme a podáváme surovou pravdu. Ta sice někdy bolí, ale kdo lže, ten krade, a tak nám nezbývá nic jiného, než se s mnohdy smutnou, bolestivou pravdou poprat. V letošních roce ale nechyběly ani veselé příběhy, takže si na své mohl přijít každý z vás.

Jsme moc rádi, že nám zachováváte přízeň, a s velkou radostí se budeme potkávat nad žhnoucími informacemi i v roce 2015. Ať žije pravda a nic než pravda, ať žije Disney magazín!

Pojďme třetí narozeniny Disney magazínu oslavit nad právě končícím rokem 2014. Stalo se toho dost!

Leden: Justin Bieber ve vězení, Miley Cyrus nafotila nahé fotky

Leden rozhodně nebyl jednoduchých měsícem pro Justina Biebera (20), ale to při jeho zálibě v dělání nepořádku není žádný měsíc. Tentokrát ale vážně přestřelil a skončil ve vazbě. Pustili ho na kauci a aby ukázal, jaký je frajer, šel ještě ten večer zakalit s tátou Jeremym. Nezapomněl ani pořádně seřvat Selenu Gomez (22), svou tehdejší přítelkyni. Jejich peprnou konverzaci jsme získali.

Ani Miley Cyrus (22) nezahálela a vydala nahé fotky. Ne, že by to bylo při její změně image něco, co by chtěl každý vidět, přesto tím zaujala.

Twitter

Zdroj: Twitter

Únor: Harry Styles se ztratil, Kendall Jenner přepadli

Na únorových Brit Awards 2014 měli kluci z One Direction přebrat cenu za nejlepší boyband, Harry Styles (20) ale nebyl k nalezení! Nakonec celý upocený přiběhl a pobavil celý sál.

Chvíle hrůzy a strachu o svůj život v únoru zažila nebohá Kendall Jenner (19). V Londýně jí totiž přepadli, očichali a olízali! Řeč díkybohu není o žádných násilnících, ale o modelčiných psech. Haf!

YouTube

Zdroj: YouTube

Březen: Mila Kunis je těhotná, dítě čeká s přítelem Ashtonem Kutcherem

V březnu jsme se rádi stali posly dobrých zpráv! Herečka Mila Kunis otěhotněla se svým přítelem Ashtonem Kutcherem. Přestože se těhotenství snažila tajit, kynoucí bříško ji prozradilo. Na podzim porodila a slavný páreček má krásnou holčičku!

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

Duben: Zemřela Iveta Bartošová, Česko v slzách

Česká zpěvačka Iveta Bartošová letos v dubu spáchala tragickou sebevraždu. V Uhříněvsi, kde žila s manželem Josefem Rychtářem, skočila pod jedoucí vlak a na místě zemřela. O smršti, která se po její smrti spustila, jsme informovali takřka nonstop.

Květen: Kim Kardashian a Kanye West v Praze

Niggas in Prague! Na svatbu svého stylisty přiletěl v květnu do Prahy raper Kanye West a vzal s sebou i svou tehdy čerstvou manželku Kim Kardashian. V našem hlavním městě strávili víkend, nezapomněli obejít luxusní butiky a zkontrolovat pražské vyhlášené restaurace. Bydleli v nejdražším pražském hotelu a podle výpovědi ženy, která slavný pár potkala, byla Kim protivná a chovala se jako namyšlená kráva!

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

Červen: Miley Cyrus lže a intrikuje, své fanoušky oblbla historkou o svém psovi

Intrikánkou roku se bez sebemenší konkurence stává Miley Cyrus (22)! Když jí v červnu zemřel pes Floyd, chovala se jako pominutá a své sociální sítě každou minutu bombardovala šílenými vzkazy.

Přestože jsme jako vždy jen pátrali a odhalovali pravdu, většina čtenářů náš záměr nepochopila a dala nám to pořádně sežrat!

Zdroj: Twitter reprofoto Disney magazín

Zdroj: Twitter reprofoto Disney magazín

Červenec: Orlando Bloom namlátil Justinu Bieberovi

Největší událostí léta byla dozajista potyčka Justina Biebera (20) a herce Orlanda Blooma. Ten během dovolené na španělské Ibize večeřel s Leonardem DiCapriem v restauraci plné celebrit, když v tom dorazil Justin a začal si z Orlanda utahovat. Říkal mu, že jeho exmanželka byla v posteli šikovná, Orlando se namíchl a nebýt ochranky, měl by teď Justin po obličeji a neměl by čím oblbovat třináctiletá děvčata (a v nejzazších případech i chlapce).

Zdroj: eonline.co.uk

Zdroj: eonline.co.uk

Srpen: Nahé fotky Seleny Gomez unikly na internet!

Galerii 18+ jsme zveřejnili v srpnu. Na internet unikly nahé fotky Seleny Gomez (22) a ačkoliv řada z jejích fanoušků argumentovala tím, že to nemůže být ona a fotky jsou falešné, pravděpodobnost, že na snímcích je skutečně slavná zpěvačka, je vysoká.

Zdroj: Tumblr

Zdroj: Tumblr

Září: Disney Channel natáčel v Praze, předpremiéra seriálu Star Wars: Povstalci

V záři jsme se stali v Praze svědky hned dvou událostí s Disney Channel. Nejprve jsme přihlíželi natáčení spotů na Pražském hradě a dalších pražských místech, které by se už brzy měly objevit na obrazovkách. Reportáž si přečti tady.

O týden později jsme se zúčastnili slavnostní předpremiéry seriálu Star Wars: Povstalci. Na akci se objevila i řada slavných osobností a všichni hosté si večerní promítání skutečně užili. Naši reportáž plnou fotek si můžeš přečíst tady.

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel

Říjen: Cara Delevingne se pomátla, vypadala jako stará feťačka

Cara Delevingne (22) na jedné z říjnových kaleb pořádně přebrala! Paparazzi ji zastihli v roztrhaných hadrech, které by na sebe nenavlíkl ani ten nejzoufalejší kolotočář, a s výrazem člověka, který od narození frčí na drogách.

Pěkný příklad pro fanynky!

Zdroj: dailymail.co.uk

Zdroj: dailymail.co.uk

Listopad: Žhavé zprávy z ložnice Justina Biebera a Seleny Gomez

Vztah Justina Biebera (20) a Seleny Gomez (22) je tématem, o kterém se dá psát do nekonečna a nikdy neomrzí. V listopadu vyšel nový song Seleny „Do It“, kde zpívá o sexu právě s Justinem. Valili jste oči, jaké pikantnosti se nám podařilo odhalit!

Zaujala nás taktéž knížka My děti ze stanice Zoo. Ta popisuje skutečný příběh teprve třináctileté narkomanky ze Západního Berlína. Podle knihy byl natočen i film.

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

Prosinec: Kris Jenner ukázala macatá stehna

Přestože do konce prosince zbývají ještě tři dny, můžeme už teď s klidem říct, že nejzásadnější zprávou posledního měsíce roku 2014 byla zmínka o videu s Kris Jenner (59) a její dcerou Kendall Jenner (19). Stařenka Kris to v něm pořádně rozbalila a bude trvat hodně dlouho, než na tu nechutnost svět zapomene!

 

Zdroj: YouTube.com, Instagram, kol

Zdroj: YouTube.com, Instagram, kol

Všechno nejlepší, Disney magazíne! Ať se ti daří i v letech následujících!