Vanessa Paradis se nedočkala ani po čtrnáctiletém soužití a dvou dětech, to její nástupkyně Amber Heard (28) je o poznání šikovnější. Půvabná blondýnka, která se hrdě hlásí ke své bisexualitě, Johnnyho Deppa (51) udolala po pár měsících. Po dlouhých 30 letech je herec zase v chomoutu! Že by Johnnyho rajcovala její orientace?

Původně se sice svatba plánovala až na víkend, Johnny a Amber se nicméně formálně vzali už dnes. Miniaturní obřad jen pro nejbližší se konal v Los Angeles. Z pompézních oslav na Deppově ostrově na Bahamách ale nesejde. Na víkend plný opojení novomanželé pozvali samá zvučná jména, dorazí asi padesát hostů. Snad se Johnnymu Amber hned s někým nespustí! Snad není na seznamu hostů Cara Delevingne…

Hvězda Pirátů z Karibiku do toho poprvé praštila v roce 1983. Tehdy si Depp bral maskérku Lori Anne Allison, manželství ale skončilo v troskách už po třech letech. S Vanessou Paradis, matkou hercovy patnáctileté dcery Lily-Rose a dvanáctiletého syna Jacka, se nikdy neoženil. Těsně před svatbou se totiž čtrnáctiletý vztah rozpadl.