Od Muzikálu ze střední už uplynul nějaký čas a Zac Efron (27) nám vyrostl. Z idolu puberťaček se stal symbolem žen a prestiž vystoupala do výšin i v případě jeho herecké dráhy. Naposledy zaujal třeba romantickou komedií (Ne)zadaní.

Momentálně má ale pohledný herec plné ruce práce s natáčením snímku Dirty Grandpa, v němž září po boku hollywoodské legendy Roberta De Nira (71). Před kamerou i za ní to prý téhle na první pohled nesouznící dvojce klape. Zac, odjakživa De Nirův obdivovatel, je u vytržení z hercova humoru. Stejně tak Bob si svého mladšího kolegů podle informací přímo z placu oblíbil.

Dirty Grandpa se bude točit okolo poněkud upjatého mladého muže (Zac Efron), který má krátce před svatbou. Jeho dědeček (Robert De Niro) je přesvědčený, že pro vnuka jeho přítelkyně není ta pravá. Proto ho vezme na výlet na Floridu. Život armádního generála dědečka naučil, a tak se z nevinného výletu stane drsná jízda. Jak asi jejich cesta skončí?

Zac a Robert před sebou mají ještě velký kus práce a jsme zvědaví, jak jim to spolu na plátně půjde! Budeme si ale muset počkat, protože film půjde od kin až příští rok.