Rozkošná Lily James (26) a udatný Richard Madden (28) se zhostili hlavních rolích v nové disneyovské Popelce, která se právem zařadila mezi naprosté pohádkové legendy, kde sídlí i její animovaná předloha z roku 1950, a nutno říct, že na výbornou. Láska mezi Elkou a princem je patrná už od prvního setkání, přesně dle očekávání. Jak si ale tahle krásou oplývající dvojice rozumí ve skutečnosti?

„Skvěle jsme si rozuměli už od začátku a rychle se z nás stali přátele,“ prozradila Lily v rozhovoru pro český časopis Bravo. „První scéna, kterou jsme spolu natáčeli, byla ta, kdy se na koních setkáváme v lese, a energie, kterou jsme mezi sebou vnímali jako herci, byla stejná jako ta, kterou měly cítit i naše filmové postavy, takže to působilo věrohodně.“

Lily a Richard své role brali velmi zodpovědně. Lily se několik týdnů před startem natáčení věnovala jezdeckému výcviku, Richard se zase vrhl do učení tance. „Chtěl jsem, aby to během scén z plesu vypadalo tak, že vím, co dělám,“ přiznal se „princ“. Oba prý i hodně četli. Lily se snažila jíst zdravě a cvičit jógu.

„Všichni máme rádi filmy, které nám připomínají, že dobro existuje a že život stojí za to žít. Doufám, že diváky tahle kouzelná pohádka zcela pohltí. Je tak úžasná a poutavá, jak si jen dokážeš představit,“ lákala Lily na závěr. Ty už jsi novou Popelku viděl(a)? Pokud ano, podělíš se s námi o své dojmy?