Dlouho se spekulovalo o příčinách pádu slavného vztahu Seleny Gomez (22) a Justina Biebera (21). Kendall Jenner (19), s níž je Selena už přes rok na ostří nože, byla jednou z teorií, jíž nyní stvrzují i exkluzivní informace amerického týdeníku Life&Style.

Justin a Kendall spolu pravidelně spí, dokazuje to i fotka, kterou nedopatřením mladá modelka vypustila na Instagram. Jenže nové skutečnosti vypovídají o tom, že jejich pelešení začalo už před rokem na známém hudebním festivalu Coachella, tedy v době, kdy Justin ještě chodil se Selenou.

Ta se to tehdy dozvěděla tím nejhorším způsobem, jakým mohla – prý přistihla Justina a Kendall přímo v akci! „Selena byla tehdy zlomená, naprosto se složila,“ svěřil se zdroj časopisu.

Po nemilé postelovém překvapení Justina odkopla a s Kendall přerušila veškeré kontakty. K namyšlenému zpěvákovi se nakonec vrátila, její důveru i kvůli dalším nevěrám ale zpátky nezískal, a tak se slavný vztah definitivně rozpadl na podzim loňského roku.

Již zahojené rány, na které byl největší náplastí patrně Zedd, Seleně otevřeli Justin s Kendall na letošní Coachelle, kde se objevili bok po boku. Půvabné zpěvačce přitom trvalo dlouho, než se s nevěrou vyrovnala. „Kendall dlouhou dobu bombardovala nepěknými vzkazy,“ prozradil zdroj.

Smířit se s něčím tak bolestným se ale nehodlá. Ani trochu se nedivíme…