Selena Gomez (21) sice může být psychicky na dně, ale nebyla by to ona, kdyby jakkoliv těžké období nezvládla překonat s klidnou tváří a noblesou. Zpěvačku trápí Kendall Jenner (19), s níž ji Justin Bieber (21) minulé léto podváděl, a Hailey Baldwin (18), se kterou to pravděpodobně nebylo jinak.

V pondělí na vyhlášeném losangeleském bále Met Gala se sice vyplakala na rameni Kris Jenner (59), mámy Kendall, která se jí dokonce za svou dceru omluvila. Ta totiž se Selenou ze studu odmítla na události mluvit. Odpuštění se jí ale nedostalo a od této slabé chvilky má Selena z trojice Justin, Kendall a Hailey spíš legraci.

Zdroj z blízkosti mladé zpěvačky prozradil, že jim vymyslela posměšnou přezdívku. „Na Met Gala mluvila s Kris o Justinovi, Kendall a Hailey. Prý má pocit, že ji tihle tři za jejími zády pomlouvají,“ řekl. „Aby se od nich Selena dokázala odpoutat, vymyslela jim přezdívku. Říká jim tři mušketýři.“

Za Selenu se postavila i její dobrá kamarádka Vanessa Hudgens (26). Ta ji po dramatickém rozhovoru s Kris v pondělí uklidňovala. A pro dle jejích slov „trapnému triu“ přezdívku ještě o trochu vylepšila. „Kdykoliv Selena mluví o třech mušketýrech, Vanessa ji opraví: ‚Tys určitě mluvila o těch třech loutkách, viď!'“ dodal zdroj.