Na konci května s velkou slávou Kim Kardashian (34) a Kanye West (36) oznámili, že čekají druhé miminko. A prý to bude chlapeček a maličká North bude sestřičkou, jak prozradily blízké zdroje známé rodinky.

Kim a Kanye se podle informací týdeníku Us Weekly radují, protože si vždycky přáli mít kluka a holku. Zvlášť nadšený je Kanye, který už se syna nemůže dočkat. „Nori miluje ze všech nejvíc, ale defitivně šťastný bude až tehdy, až se mu narodí syn, což brzy přijde,“ prozradil zdroj.

Kanye, proslulý svým egocentrismem, vytvářejícím s jeho nadutostí a hloupostí životu nebezpečnou směs, zajisté bude svého syna vést k hudbě a rapu. Ze spojení genetických dispozic Kanyeho a Kim, dvou nejnarcističtějších bytostí ve veškerenstvu, se může zcela jistě zrodit ten nejlepší, nejúspěšnější, nejmilovanější, nejobdivovanější umělec s tím největším talentem – bude přece po rodičích! Těšíme se za patnáct let!

Jednomu z nejostřeji sledovaných manželských párů, patrně hned po tom královském, se početí druhého potomka dlouho nedařilo. Na soukromé gynekologické klinice byli v uplynulých měsících pečení vaření.