Selena Gomez (22) se už k Justinu Bieberovi (21) nechce nikdy vrátit. Příliš mnoho důvodů k tomu ostatně ani neexistuje, i když se zpěvák v poslední době snaží dokazovat, že ze zkaženého fracka se pomalu stává ztělesnění dobra. Seleně se zalíbila volnost a přijít o ni nehodlá.

Jenomže když se před týdnem sešli v hotelovém resortu a dováděli spolu u bazénu, šuškanda se rozjela naplno. Bude hvězdné duo opět tvořit pár? Zdroje z jejich blízkosti tvrdí, že jsou v neustálém kontaktu a kdykoliv mají příležitost, tak si volají.

Ačkoliv to tak vzhledem k románkům s Kendall Jenner (19) a Hailey Baldwin (18) nevypadalo, Justin dal už před delší dobou jasně najevo, že Selena je jeho vyvolená. Změnu image, na které pracuje už od začátku roku, podstupuje kvůli ní, nikoliv kvůli svým fanynkám, jak si mnohé Belieberky myslí.

Tenhle příběh svůj šťastný konec ale zřejmě nedostane. Selena je neoblomná, Kanaďan s hodně pohnutou minulostí, v níž nechybí drogy ani prostitutky, ji už vůbec nezajímá. Minimálně z pohledu ženy ne. Jako zpěvačce se jí totiž náramně hodí. Nové album je na cestě a Justin je člověkem, který mu může hodně pomoct…