Selena Gomez (22) a Justin Bieber (21) se zase začali scházet. Co na tom, že se proslýchá, že půvabná zpěvačka vztahy se svým expřítelem obnovila jen kvůli tomu, aby se o ní mluvilo. Návrat Jeleny i tak visí ve vzduchu a nejnovější narozeninové přání Seleny mu jedině nahrává!

Selena slaví narozeniny už ve středu, bude jí 23 let a prý si přeje, aby ji Justin vzal na rychlý narozeninový výlet do Disneylandu. A nejmagičtější místo na zeměkouli si nevybrala náhodou, v době randění s Justinem tam byli pečení vaření!

„Dostat se z Los Angeles do Disneylandu bez pozornosti médií je asi nemožné, přesto je to její veliké přání. Ráda by, aby Justin zničehonic přijel, naložil ji do auta a utekli spolu tomu hollywoodskému shonu,“ prozradila blízká zpěvaččina kamarádka.

Na středeční večer má Selena naplánovanou velkou narozeninovou párty, jak už je u ní v posledních letech tradicí. Můžeme čekat hvězdné hosty, určitě nebudou chybět Taylor Swift (25) nebo Demi Lovato (22). Jsme zvědaví, jestli na seznamu hostů bude i Justin, který by měl taky momentálně být v LA!