Harry Styles (21) a Louis Tomlinson (23) jsou si z kluků z One Direction snad nejblíže. Dokonce se o nich povídá, že tají svou homosexualitu a ve skutečnosti tvoří pár. Pro ty duševně zdravé z nás jsou ale prostě blízkými přáteli, a tak není divu, že to byl právě Harry, komu se Louis jako prvnímu svěřil se svým budoucím otcovstvím.

„Ze všech svých přátel šel Louis nejprve za Harrym. Přirozeně ho to dost vzalo, byl to pro něho doopravdický šok. Stačilo ale pár chvil a hned Louisovi gratuloval. Má za něho ohromnou radost, jde na něm totiž vidět, jak moc se na miminko těší. Hodně si o tom spolu povídají,“ prozradil zdroj z blízkého okolí One Direction serveru HollywoodLife.com.

Jedna věc je těšit se, věc druhá potom rodičovství opravdu zvládnout. Matkou Louisova dítěte je Briana Jungwirth (23), jeho dobrá kamarádka, někdy v období května nejspíš s výhodami. Nejnověji se šušká, že pokud miminko zůstane v její péči, mohl by na něho Louis platit až 700 000 korun měsíčně. Navrch by navíc měla dostat luxusní sídlo v Los Angeles!