Jihoamerická část obřího turné Violetta Live skončila na začátku července, a tak má Martina Stoessel (18) volno. Argentinská kráska se ale rozhodla prázdninovat jenom pár dní a teď už je zase zpátky v sedle. Přestěhovala se do Los Angeles, kde maká na svém prvním sólovém albu!

Do Kalifornie Martina přiletěla ve středu a už ve čtvrtek se zavřela ve studiu, aby měla na svou novou hudební tvorbu patřičný klid. „Ve středu jsem v Los Angeles začala novou etapu svého života. Jsem moc ráda, že jsem obklopena lidmi, které mám ráda a oni mě. Ze svého prvního dne ve studiu jsem trošku nervózní a mám strach, aby se nic nepokazilo. Strašně se ale těším, až se s vámi budu moct o novou muziku podělit,“ napsala čerstvá Kaliforňanka na Facebook.

V Los Angeles si Martina pobude do 1. srpna. To má totiž Violetta Live poslední zastávku v Kolumbii a potom hurá rovnou do Evropy. Na starém kontinentu bude turné letos už podruhé. Nejblíž nám bude ve Vídni, Varšavě, Krakově či Budapešti. My jsme se v březnu vypravili do polské Lodže a zážitek to byl vskutku famózní!

http://instagram.com/p/5c4rP9BD_A/

Martina se Los Angeles nemůže nabažit

Hned ve středu se ale zavřela ve studiu, aby se s námi co nejdříve mohla podělit o nové písničky