Pátí Piráti z Karibiku měli připlout do kin už tohle léto, všemožné průtahy a nově také závislost na alkoholu hlavní star Johnnyho Deppa (52) ale odvály Černou perlu tak daleko, že se filmu dočkáme až v roce 2017!

Johnny se snažil z problémů s alkoholem vysekat, ale po svatbě s Amber Heard (29) se mu to daří čím dál tím méně. O třiadvacet let mladší manželka je totiž pařmenka tělem i duší a chodit do hospody Johnnymu určitě nezakazuje. Podle hercovy exmanželky Vanessy Paradis (42) je to právě naopak.

Deppovo chlastání všichni tiše tolerovali, ale potom, co začal svým chováním narušovat plán natáčení, už hercovu okolí dochází trpělivost. Natáčení v Austrálii museli jen chvíli po začátku na několik dnů přerušit, protože si Johnny zranil ruku a musel do americké nemocnice. Všem bylo jasné, že si zranění způsobil opilý. Práci štábu představitel Jacka Sparrowa ztížil i poté, co se dostal do tahanicí s úřady, když si do Austrálie s Amber přivezli psy bez patřičných povolení.

Herec už  pracovní tempo zkrátka při údajné věčné opilosti nezvládá. „Johnny chodí na natáčení co nejméně, jen tak často, jak mu udává smlouva. Jeho mrzká nálada ovlivňuje všechny okolo. Producenti mají strach, že morálka štábu skončí kompletně v troskách,“ prozradil člověk z týmu serveru Naughty Gossip.

Pátí Piráti z Karibiku už prý dokonce překročili už tak obrovský rozpočet, který činí stovky miliónů dolarů, jak uvádí web Celeb Dirty Laundry. Velký podíl na tom má mít právě Johnny. A zatímco skalní fanoušci pirátské filmové ságy ze všeho viní hercovu ženu Amber, při pohledu na tyto skutečnosti vypadá všechno jinak.