Vypadalo to na lásku obrovských rozměrů, ale Miley Cyrus (22) se Stellou Maxwell (24) nechodí ani měsíc a už ji stihla podvést. Podivuhodné je, že před náručí půvabné modelky dala přednost hudebnímu producentovi s nadváhou Mike Will Made It (26).

S Mikem zpěvačka v minulosti pracovala na několika písničkách a i když to ani jeden nikdy nepřiznal, dost nahlas se šuškalo, že mezi sebou měli víc než profesní vztah. Údajně spolu pekli déle než rok!

Stella se o nevěře dozvěděla tím nejhorším způsobem. Prý k Miley přišla zrovna ve chvíli, kdy doma měla Mika! „Když Miley přišla na to, že se Mike zajímá o Rihannu, mohla se pomátnout. Okamžitě ho chtěla zpátky. A Stella za ní přišla v den, kdy k sobě pozvala Mika. Byl to trapas. Se Stellou se dlouhou dobu hádaly,“ prozradil zdroj amerického časopisu Life & Style.

Znamená to tedy, že Stella své divoké přítelkyni odpustila? Mohlo by to tak vypadat, ale celý vztah je prý na pokraji drsného konce. Miley si totiž uvědomila, jak jí chybí v životě muž. Od Liama Hemsworthe (25) neměla žádný pořádný „mužský“ vztah (Páťa Schwarzeneggerů se nepočítá, moc se nepotatil a Miley na něm spíš trénovala, jak světu oznámí, že je bisexuálka, a s Mikem nešlo o lásku).

Stella se snaží Miley přivést k rozumu, ale zatím se zdá, že marně. Uvidíme, jak se zpěvačka nakonec rozhodne, vypadá to však, že se Stelly už nasytila a je pro ni čas jít o dům dál.