Kylie Jenner (17) bude za pár dní slavit narozeniny a na nějaké tichoučké soaré s aukcí na záchranu přírody a pomoc dětem, jak by nejradši všem nařídil Leonardo DiCaprio, rovnou můžeš zapomenout. Osmnáct má člověk jednou v životě a Kylie to plánuje rozjet jako nikdy předtím!

Kylie se se svou početnou slavnou rodinkou, o sedm let starším přítelem Tygou (25) a hromadou přátel vypraví osmnáctiny zapít do kanadského Montréalu, protože ve Spojených státech bude moct k alkoholu přičichnout až za tři roky. Narozeninový večírek se odehraje v montrealském Beachclubu, což je malý párty ostrov s vlastní pláží a obřím bazénem.

Kanada by se měla připravit na nejhorší. Rány způsobené studem za asi nejznámějšího Kanaďana, zpěváka Justina Biebera (21), se už asi nikdy nezahojí, a tak by si země javorového listu jistě nerada způsobila další. Jenže to se s Kardashians-Jenners s Tygou v zádech na jejím území může stát docela snadno.

Beachclub už se na Kylie s rodinou a jejich nohsledy začíná připravovat a dokonce se povídá, že Kylie za to, že narozeniny bude slavit právě u nich, zaplatí rovné 2 milióny korun! Televizní hvězdička, která proslula jen díky tomu, že všichni její příbuzní jsou taky slavní, a pokračuje tak v rodinném koloběhu, má 18 už příští pondělí, párty ale vypukne až v neděli 16. srpna. Do té doby mají Kanaďané na evakuaci času dost.

https://instagram.com/p/55-sHZnGsK/?taken-by=kyliejenner