Teri Blitzen (15) se před měsícem rozešla s hercem Zdeňkem Piškulou (16) a způsobili poprask. Všechny zajímalo, co se mezi internetovými hvězdami pokazilo.

Často se objevovala i otázka, jaká budoucnost čeká FameTeam, kam krom Teri a Zdeňka patří i jejich kamarádi, herečka Gabriela Heclová (16) a zpěvák Johnny Machette (18). A přestože rozešlá dvojice fanoušky uklidňovala, že tohle spojení bude frčet dál, leccos nasvědčuje o opaku!

Teri se v několika posledních videích FameTeamu vůbec neobjevila! Dá se to ale jednoduše vysvětlit, nejžádanější česká youtuberka prázdninovala na Mallorce a v Anglii a na natáčení neměla čas. Tak jednoduše vysvětlit už se ale nedá fakt, že Terino jméno zmizelo z oficiálních stránek FameTeamu!

„Veleúspěšní youtubeři – Zdeňek (Piškula), Gabča se svým přítelem Jonášem a jejich videa,“ píše se na webu Playtvák.cz. Kampak se poděla Teri?

Youtuberka se dnes po dvou týdnech strávených na škole v jihozápadní Anglii vrátila do Prahy. Snad se tedy po dlouhém mlčení k FameTeamu a Zdeňkovi, s nímž se prý stále přátelí, konečně smysluplně vyjádří!

Teri Blitzen na webu FameTeamu chybí! Znamená to, že skončila? Zdroj: repro Playtvak.cz

Teri Blitzen na webu FameTeamu chybí! Znamená to, že skončila? Zdroj: repro Playtvak.cz