Holčička, které na fotce může být odhadem 10 let, si až dodnes uchovala svůj rozkošný úsměv, kvůli jemuž ji mimo jiné zbožňují milióny lidí po celém světě. Hraje hlavní roli v extrémně populárním seriálu Disney Channel.

S kolosálním turné letos křižuje napříč Amerikou i Evropou a spolu se seriálovou partou se jí podařilo vyprodat většinu hal v evropských metropolích. A nezapomeňme zmínit, že vyrostla do bezmezné krásy.

Hádáš správně, křenící se děvčátko je Martina Stoessel (18) z Violetty!

Martina se o fotky z dětství podělila se svými fanynkami a fanoušky na Instagramu. Na jedné stojí sama, na druhé s kamarádkami, s nimiž se stále přátelí. Letos v létě byly jejím narozeninovým překvapením, když se zničehonic objevily na Martinině narozeninové oslavě, jak nám prozradila při rozhovoru na koncertě v polské Lodži.

Přestože v Jižní Americe už Violetta skončila, my máme několik desítek epizod ještě před sebou a stejně tak v Evropě pokračuje i turné Violetta Live. Na konci srpna se zastaví například v polských městech Varšava a Krakov, maďarské Budapešti a ze začátku září v rakouské Vídni.

Po konci turné se Martina bude věnovat sólové kariéře. Nedávno podepsala smlouvu s nahrávací společností v Los Angeles a už stihla i několik dní strávit v nahrávacím studiu.

Martina měla už jako holčička krásný úsměv

Para siempre @belulubos @claripenido

A photo posted by Tini Stoessel (@tinitastoessel) on

S kamarádkami, s nimiž se přátelí dodnes

http://instagram.com/p/5vqJAdBD8G/

A takováhle kočka z Martiny vyrostla