Pokud jsi i přes veřejné přiznání Louise Tomlinsona (23) zprávám o jeho otcovství nevěřil(a), máme pro tebe důkaz, jenž už vyvrátit nelze. Brianě Jungwirth (23) už totiž roste bříško a šikovní paparazzi ji vyčmuchali v ulicích Los Angeles!

Briana ve středu vyrazila s maminkou Tammi Clark běhat. A přestože se snažila roustoucí bříško zakrýt plandavým tričkem, nepodařilo se. Stylistka začíná nabírat kila, a není proto divu, že se běháním snaží udržet se ve fromě. Na exkluzivní fotky můžeš mrknout tady!

Budoucí maminku fotografové zachytili i pár chvil poté, co si vyřídila nový cestovní pas. Znamená to snad, že hodlá pendlovat mezi Kalifornií a Anglií, kde Louis tráví nejvíce času, až se malé narodí? Vzhledem k často se opakujícím zvěstem, že se Louis chystá ke koupi nového domu, se nedá vyloučit ani varianta, že budou budoucí manželé bydlet společně. Pro miminko by to bylo vůbec nejlepší!

Louis se prý poohlíží po klidné rezidenční čtvrti v blízkém okolí Los Angeles a peníze pro něho nejsou problémem. Protože na koupi domu spěchá, celá záležitost by ho prý mohla vyjít až na 300 mega! Ale co to je oproti spokojené rodince, no ne?

Zdroj: Instagram kol

Zdroj: Instagram kol