Když padne zmínka o Pirátech z Karibiku, každému se okamžitě vybaví postava vypočítavého kapitána Jacka Sparrowa v podání Johnnyho Deppa (52). Tvůrcové filmu ale o víkendu potvrdili, že se v pátém pokračování vrátí další výrazný pirát!

Do slavné pirátské ságy se vrací herec Orlando Bloom (38). Do nového dobrodružství v karibských vodách tak bude opět zapletený i Will Turner. Toho si Bloom naposledy zahrál ve třetím díle s podtitulem Na konci světa, jenž měl premiéru v roce 2007.

Britský fešák se tehdy zařekl, že s Piráty definitivně končí. Jenže od té doby uplynulo moře času a z Orlandova uhrančivého pohledu jde dnes do kolen jen minimum jeho tehdejších fanynek. Pokud by se nechtěl stěhovat do menšího, jakože nechce, nic jiného než návrat k pirátské partě mu nezbývalo.

Pátý díl ponese podtitul Mrtvý muž nic neprozradí a do kin půjde v létě 2017. Účast Johnnyho Deppa je samozřejmá, těšit se můžeme i na Geoffreyho Rushe nebo Javiera Bardema. Po Španělce Pénelope Cruz, která herecké obsazení posílila ve čtvrtém díle, se ke starým známým tentokrát přidá půvabná Kaya Scodelario z Británie.