V posledních hodinách čeští teenageři neřeší nic jiného než rozchod mladé youtuberky a herečky Gabriely Heclové (17) a zpěváka Johnyho Machette (22). Oba dva ho potvrdili na sociálních sítích, přesto se jejich fanoušci nepřestávají vyptávat!

„Jak to tak bývá, nic není navěky. Pojďme prosím všichni uzavřít tuto kapitolu a pojďme dál. Neptejte se proč, kdy atd. Už to nechte být. Já i Jonáš jsme z těch komentářů dost unavení,“ napsala Heclová v úterý na Facebook.

A Johny se vyjádřil následovně: „Poslední 3 dny mi nepíšete na Instagram nic jiného než: A chodíš ještě s Gabčou? Než si někdo vymyslí nějaké divné teorie, jak to prostě bejvá, tak radší nasdílím tohle a doufám, že už mi přestanete psát komentáře jen na toto téma, děkuju!“

Gabriela a Johny byly po Teri Blitzen (15) a Zdeňku Piškulovi (16) (rozešli se už v červenci) druhým párem, který tvořil známou youtuberskou čtveřici FameTeam. Jejich zástupci tento týden médiím sdělili, že projekt už nebude pokračovat, a rozchod Gabriely s Johnym je tak definitivní tečkou za slavnou érou této skupiny.

Všichni čtyři však podle vlastních slov zůstávají i nadále přáteli, ačkoliv mezi Teri a Gabčou se možná mohlo něco pokazit, a nevyloučili, že je ještě v budoucnu uvidíme v nějakém videu pohromadě!

Zdroj: Twitter kol stesk

Zdroj: Twitter kol stesk