Raper Johnny Machette (23) alias Jonáš Čumrik a youtuberka Gabriela Heclová (17) se sice prý rozešli v kamarádském duchu, vzkazy, které si vyměnili na Twitteru, mají ale spíš nádech bojovnosti!

Když před pár dny zpráva o rozchodu prosákla na veřejnost, oběma mladým stars šla z poprasku, jenž se strhl, hlava kolem. Stačily ale dvě věty a kolotoč otázek, co se mezi Johnym a Gabčou vlastně stalo, se roztočil nanovo!

Nedlouho trvající válku na Twitteru rozpoutal mladý raper. „A najednou zjistíš, že jsi miloval někoho, kdo vlastně neexistuje. Smutné,“ napsal na sociální síť. Odpověď Gabriely, jež si zahrála v seriálu Svatby v Benátkách, na sebe nenechala dlouho čekat: „A taky najednou zjistíš, že tě člověk, který tě miloval, vůbec neznal.“ To ale nebylo všechno. „Dost! Chci zmizet ze světa… Prosím,“ napsala taky. Má to souvislost?

Gabča svůj tweet jen pár minut poté, co ho zveřejnila, smazala. Jonášův ale na Twitteru visí stále. Oba tvrdili, že i přes rozchod zůstávají přáteli, zjevně jim to ale příliš dlouho nevydrželo. Myslíš, že se pohádali opravdu tvrdě, anebo o nic nejde?

hecl

Zdroj: Twitter

mach

Zdroj: Twitter