Uplynulo sotva pár týdnů, co se Lily-Rose Depp (16) velkolepě vrhla na dráhu modelky, a dcera slavných rodičů se opět postarala o pořádný rozruch! V šoku ale nejsou jenom Johnny Depp (52) a Vanessa Paradis (44), důvod k překvapení má i Miley Cyrus (22).

Šestnáctiletá Lily, která krásou oplývá po své půvabné francouzské mamince, má tento týden za sebou přiznání k bisexuální orientaci! Svůj coming out provedla účastí v internetovém projektu aktivisty a režiséra Tilleta Wrighta (29). Zapojily se do něho i další známé osobnosti, třeba Cara Delevingne (24), a kromě nich další tisíce lidí, kteří se „ztotožňují se vším, jenom ne se stoprocentní heterosexualitou.“

Depp ani Paradis, kteří už o všem možná dávno vědí, se zatím k zapojení jejich dcery do projektu nevyjádřili. Svou účastí si Lily v šoubyznysu možná vytvořila mocného nepřítele! Na několika fotkách se totiž slastně tulí ke Stelle Maxwell (24), která byla ještě donedávna spojovaná s Miley Cyrus, jež se sama letos přihlásila k bisexualitě. A pokud nešlo o přetvářku pro účely projektu a Lily se do osm let starší blondýnky a milenky slavné zpěvačky doopravdy zakoukala, mohl by z toho koukat průšvih! Z fotek skutečně sálá zamilovanost a to si Miley, pokud se Stellou stále chodí, líbit nenechá!

Lily se svým přiznáním připojila k zástupu celebrit, které už to mají za sebou. Letos to nebyla jenom Miley, ale třeba i Kristen Stewart (25) ze Stmívání. Dlouhodobě se k bisexualitě hlásí i bývalá modelka Cara.

❌⭕️ @thelovemagazine ❌⭕️ @lilyrose_depp

A photo posted by Stella! (@stellamaxwell) on

Nepojí je jenom krása, ale i modeling. Daly to dohromady?

https://instagram.com/p/6qukWekb3u/?taken-by=thelovemagazine

Holky fotily i pro časopis Love, který je známkou prestiže. Rozhodně se toho nebály

https://instagram.com/p/6whxmxND2Q/?taken-by=stellamaxwell

Lily se ke Stelle hodí víc než Miley