Miley Cyrus (22) už šokovat nepřestane nejspíš nikdy. Před několika málo dny vypustila na internet nové album zcela zdarma. To je pochopitelné. Co už se dá vstřebat o něco hůř, je důvod, proč se na desce rozhodla spolupracovat zrovna se skupinou The Flaming Lips.

Zpěvačka si totiž myslí, že frontman kapely Wayn Coyne (54) je reinkarnací jejího zesnulého psa Floyda. Jasně, a co sis šlehla, Miley? Do muže, který je o 32 let starší a mohl by být jejím tátou, se prý bezmezně zamilovala. Jde ale prý čistě o lásku bez jakýchkoliv fyzických záležitostí!

„Opravdu si myslím, že Floydova energie přešla do Wayna. Je pro mě přesně tím, čím byl Floyd. Znamená pro mě úplně všechno. Vztah nás dvou ani nejde popsat. Jsem do Wayna na sto procent zamilovaná a on je stoprocentně zamilovaný do mě,“ svěřila se Miley u příležitosti vydání desky.

Nová muzika má s Miley, tak jak ji známe, společného pramálo. Jde o smíchaný pop s psychedelickým rockem. Hodně Smilers tak možná půjde do vývrtky a své oblíbenkyni tohle nedaruje! Už jsi novou muziku Miley slyšel(a)? Pokud ne, tak můžeš na tomhle odkaze!