Na Louise Tomlinsona (23) v létě prasklo, že čeká dítě se svou kamarádkou stylistkou Brianou Jungwirth (23). Šoubyznysem tento týden ale proletěly drby, že by miminko nakonec vůbec nemuselo být zpěvákovo!

Tomu se však Louis, který se už v srpnu k brzkému otcovství sám přiznal v přímém přenosu, brání zuby nehty. Zdroj z okolí jednoho ze čtyř lamačů srdcí z boybandu One Direction tvrdí, že Louis spekulacím nevěří a chce být tím nejlepším tátou na světě!

„Louis o těch řečech nechce ani slyšet. Má za to, že je to šílené. O svém otcovství je přesvědčený celým srdcem. Už se nemůže dočkat, až miminko bude vychovávat,“ prozradil zdroj serveru HollywoodLife.com.

Louis nechce jako otec zklamat především proto, že on sám musel vyrůstat bez svého skutečného táty, jenž se nedávno pokusil o sebevraždu. Ten jeho maminku opustil, když byl ještě malý kluk. Zpěvákův nevlastní táta Mark pro něho ale naštěstí byl a stále je velkou oporou a právě z něho si chce Louis vzít příklad. „Chce být tak skvělým tatínkem, jakým je Mark. Pro mimčo i Brianu se bude snažit udělat první poslední. Chce se stát nejlepším tátou na světě,“ uzavřel zdroj.

Louis patří k největším lamačům dívčích srdcí. Zdroj: Facebook

Louis patří k největším lamačům dívčích srdcí. Zdroj: Facebook