Škola už je v plném proudu, a tak ti přinášíme několik parádních rad, se kterými bude školní rok hnedka o něco lepší!

Co ti tedy, kromě Disney magazínu, jenž ti přináší pravidelný přehled toho nejžhavějšího z blyštivého světa šoubyznysu, pomůže přežít dny trávené ve škole?

1. Víkendové večírky

Domluv se s kamarády či kamarádkami na společném víkendu u některé/ho z nich! Můžete uspořádat maraton ve sledování filmů v pyžamu a s popcornem, hrát hry na herní konzoli, holky si mohou udělat kosmetický salon nebo můžete jen tak relaxovat při poslechu hudby!

2. Vytvoř si seznam

Když si vypíšeš 10 věcí pro a 10 věcí proti, bude začátek roku rozhodně jednodušší! Vždyť škola není jenom učení, jsou to i kamarádi, se kterými si můžeš během přestávek užít spoustu legrace. Jde to i během hodin, ale to už je riskantnější a trest většinou nikoho nemine!

3. Vyraz ven

I po škole zbývá kromě učení na další den spoustu času na zábavu! Můžeš jít s kamarády do kina, na procházku a nebo nakupovat! Fantazii se meze nekladou, je jen na tobě, jaký zajímavý program si vymyslíš!

4. Snaž se vycházet s učiteli

I oni jsou jen lidé. A když máte člověka rádi, měl by mít rád i on vás. Pokud si padnete do noty hned na začátku roku, věřte, že to půjde mnohem lépe a vše uteče daleko rychleji. Být s učitelem kamarád se vyplatí např. při zkoušení! Pokud vám to ten den zrovna nepůjde, může vás vyvolat příští hodinu.

5. Buď v kontaktu přes sociální sítě

Se třídou a nejlepšími kamarády můžete být i na internetu. Je tu nepřeberné množství webu a mobilních aplikací, se kterými s nimi nikdy neztratíte kontakt. Můžete si například vytvořit skupinu na Facebook, sdílet fotografie na Instagramu či Mobli nebo si psát na Twitteru, co zrovna děláte! Můžete si také posílat zajímavé obrázky na Pinterestu.