Disney dnes s velkou slávou oznámil, že natočí film Tini – El Gran Cambio de Violetta. V novém celovečerním snímku zazáří milovaná Martina Stoessel (18), jež je známá z celosvětového hitu Disney Channel seriálu Violetta.

Natáčení Tini – El Gran Cambio de Violetta začne na podzim v Itálii a proběhne ve španělštině, počítá se s přeložením snímku do světových jazyků. Film je určen všem fanouškům Violetty a nabídne jim to, co na seriálu milovali, včetně skvělých hudebních čísel, nových skladeb, vzrušující choreografie, strhujícího děje a zajímavých postav. Vše nabídne ve větším a kvalitnějším provedení na plátnech kin.

Film ukáže, že přijetí role v TV seriálu se stalo pro Tini klíčovým momentem, který vedl k natočení osobního „příběhu o dospívání“ mladé herečky. V příběhu, který odráží skutečný život dospívající hvězdy, zanechá Tini za sebou svět Violetty a pustí se do úplně nového dobrodružství. Během jednoho nekonečného léta se utvoří její osobnost a zrodí se nový umělec.

„Jsem opravdu nadšená z příležitosti natočit celovečerní film. Jsem ráda, že moje kariéra u Disney pokračuje tímto vzrušujícím projektem,“ říká Tini.

Společně s Tini budou ve filmu hrát někteří její kolegové ze seriálů včetně mexického herce Jorge Blanca v roli její lásky Leona, argentinské herečky Mercedes Lambre v roli nevlastní sestry Ludmily a herečky Marie Clary Alonso v roli Angie. Navíc se zde objeví řada nových talentů.

Snímek pro všechny milovníky Violetty se objeví v kinech na jaře 2016!