Premiéra netrpělivě očekávaného snímku Následníci z dílny Disney Channel se kvapem blíží. Nejslavnější youtuberka Česka Teri Blitzen (15) film sledující osudy dětí Disneyovských padouchů už viděla a natočila k němu speciální beauty video!

V Následnících se v hlavních rolích představí Dove Cameron, Sofie Carson, Cameron Boyce a Booboo Stewart. Hrají potomky nechvalně známých Disneyho padouchů, o nichž jsi možná ani nevěděl/a, že se kdy narodili. V tomto neočekávaném příběhu o tom, co se stalo po „žili šťastně až do smrti“, je problémovým dětem Zloby, Zlé královny, Cruelly de Vil a Jafara nabídnuta šance na vykoupení poté, co jsou všichni zloduchové 20 let uvězněni na Ostrově Ztracených.

Teri si nejvíc zamilovala postavu Mal. Tu ztvárnila devatenáctiletá Dove. Ve videu tě youtuberka naučí vypadat přesně jako fialovovlasá dcera královny Zloby, které jako by z oka vypadal! Potkat Dove a Teri na ulici v kostýmu, rozeznat jednu od druhé by nejspíš nějakou chvíli zabralo.

Následníci mají v Americe dávno po premiéře, sledovalo je téměř 7 miliónů diváků. U nás premiéra proběhne tuto sobotu v 10:30 na Disney Channel, kdy se dozvíš osudy dětí Disneyho padouchů, včetně oblíbenkyně tvé milované youtuberky Mal! Tuhle pro pohádkový svět ohromnou událost určitě nesmíš propásnout!

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel