Martina Stoessel (18) zažívá ohromný úspěch! Seriál Violetta je naprostým hitem a nejinak tomu je i s ohromným turné, s nímž křižovala Evropou i Amerikou. Jenže za úsměvem, bez kterého Tini na jevišti neuvidíš, se skrývá ohromný smutek.

Za probrečené noci údajně může rozchod s dlouholetým přítelem Peterem Lanzanim (24). Jak uvedl zdroj zářijového časopisu Popcorn, vztah nejspíš ztroskotal právě kvůli ohromnému vytížení Martiny! Pár ještě před nedávnem mluvil o svatbě, románek ale prý museli ukončit, protože na sebe neměli vůbec žádný čas!

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Peter je stejně jako Martina herec i zpěvák, v Argentině hraje v divadle. Oproti Tini je ale jeho kariéra procházkou růžovým sadem! Martina je už rok na cestách a nemá vůbec žádný čas na sebe. Stýská se jí po rodině i kamarádech, ale nic s tím nenadělá!

Snad se Martinin život vrátí do normálu po skončení turné Violetty. To už jde do finále, takže naděje na normálnější život je čím dál reálnější! Martina svou práci miluje, ale podle zdroje časopisu už toho na ni bylo moc. Odpočinek je potřeba! Není tajemstvím, že po skončení turné má Martina v plánu usadit se v Los Angeles, takže třeba právě tam na ni čeká její princ na bílém koni!