Poslední turné One Direction před roční pauzou, kterou mnozí pokládají za definitivní konec nejslavnější skupiny současnosti, pomalu vrcholí a sobotní show v anglickém Birminghamu si nenechaly ujít ani nejlepší kámošky Kendall Jenner (19) a Cara Delevingne (22).

Obě supermodelky byly v minulosti milostně spojovány s Harrym Stylesem (21), a přestože vztahy nedopadly zrovna idylicky, všichni tři se pořád kamarádí.

Cara a Kendall to přímo pod pódiem pořádně roztočily a nebýt toho, že koncert skončil, tancovaly by tam snad ještě teď. Šikovným fanouškům se podařilo krásnou dvojici vyfotografovat v pěkně rozdováděných pózách!

Kluci z 1D dostali holky do pořádného varu! Zdroj: Twitter

Kluci z 1D dostali holky do pořádného varu! Zdroj: Twitter

Modelky podle zdrojů přímo z místa nakonec skončily v zákulisí s Harrym. A bůhví, co se dělo po odjezdu na hotel! Není totiž žádným tajemstvím, že tahle dvojka je otevřená přátelství s výhodami s takřka kýmkoliv, kdo je slavný a je alespoň trošku hezký.

Koncert v Birminghamu byl jedním z posledních. Turné On The Road Again definitivně skončí 31. října. Directioners se mohou těšit na nové album, jež vychází v listopadu (ve stejný den, jak deska Justina Biebera!), a potom konečná – roční pauza!

Přidal/a by ses ke Kendall a Caře, kdybys je viděl/a tančit na písničky 1D?

Cara a Kendall na cestě za Harrym. Co asi vyváděli? Zdroj: Twitter

Cara a Kendall na cestě za Harrym. Co asi vyváděli? Zdroj: Twitter