Wow! Vztah Miley a Liama si v závěru prošel velkou explozí. Slavná dvojice si ale nejspíš vše odpustila, protože se šušká, že to po dvou letech dávají znovu dohromady!

Na návrat páru Miley Cyrus (22) a Liam Hemsworth (25) by pomyslel jen málokdo, přesto se o něm v posledních dnech hodně povídá! Bývalý páreček si prý po dvou letech bez sebe uvědomil, že si je souzený, a začal na vztahu opět pracovat!

Údajně se Miley začala s Liamem zase denně vídat. A vypadá to, že to s ním myslí vážně. Dokazuje to především tím, že odsoudila své ztřeštěné chování v poslední době. Chtěla prý jen ukázat, jak být sama sebou, někdy to ale zacházelo až moc daleko. Dokonce narychlo zrušila plánovaný koncert, na němž měli být všichni včetně ní úplně nazí!

Zdroj: Instagram kol tesk

Zdroj: Instagram kol tesk

Zpátky do Liamovy náruče možná Miley vedou i sílící pochybnosti o přátelství s pofidérním umělcem Waynem Coynem (54), na kterého se zpěvačka hodně upnula. Má totiž strach, že ji jeho partička celou dobu využívá jen pro vlastní úspěch a slávu.

Spekulacím o kvetoucím staronovém románku nahrál před pár dny v rozhovoru i Liam. Prohlásil, že nedokáže ovlivnit, do koho je zrovna zamilovaný, a vzpomínal i na dobu, kdy byl s Miley! „Byli jsme spolu pět let a mám na tu dobu krásné vzpomínky. A to je důkaz, že to bylo vážně silné a opravdové,“ svěřil se.

Mají podle tebe Miley a Liam ještě šanci, anebo je pro tebe tenhle vztah neobnovitelný?