V pokračování příběhu z magického světa se vrací i Johnny Depp (52)! Mrkej na první ukázku z Alenky v říši divů: Za zrcadlem!

Je to tady! Alenka v říši divů: Za zrcadlem má úplně první trailer a už teď je jisté, že slíbené ztřeštěnosti se nám zcela jistě dostane! Mia Wasikowka se vrací v roli Alenky a Johnny Depp jako Kloboučník, nebude chybět ani Helena Bonham Carter jako Srdcová královna a Bílou královnu opět ztvární Anne Hathaway.

A o čem pokračování trháku z roku 2010 bude?

Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.

Pokračování Alenky v říši divů bude mít v českých i slovenských kinech premiéru 26. května 2016.