Minulou neděli měla Violetta Live ve francouzké Nice úplně poslední koncert! Show běží bezmála čtyři roky, turné trvalo celý letošní rok. Martina Stoessel (18) se s Violettou dojemně loučila na Instagramu a z jejího emotivního doslovu máme na krajíčku i my!

Za rokem s velkolepou koncertní šňůrou Violetty jsme se ohlíželi už před několika dny. A ačkoliv se stále nejedná o definitivní tečku za čtyřmi lety seriálu, který zcela ovládl evropské i latinskoamerické publikum, v sobotu se s Violettou loučila i její představitelka Martina Stoessel (18).

„Musela jsem pár dní počkat, než jsem byla schopna cokoliv napsat. Je tak strašně těžké se rozloučit, když se za poslední čtyři roky událo tolik úžasných věcí. Cestování po tolika jedinečných zemích s tolika rozdílnými řečmi mě naučilo, že je to hudba, co nás všechny spojuje. Jak jsem řekla na posledním koncertě: zjistila jsem, že ‚Ser Mejor‘ (We Are One) není jen písnička,“ píše hvězda, jež má nakročeno stát se jednou z největších superstar všech dob.

„Být lepším je naše volba, protože každý den se můžeme stát lepšími přáteli, lepšími syny a dcerami, bratry a sestrami, lepšími lidmi. Jsem vděčná každému, kdo ve mě věřil a vám všem za vaši bezrozměrnou lásku. Dneškem zář Violetty zhasíná, ale jsem si jistá, že ta temnota v nás probudí světlo, které v sobě všichni máme, a to bude zářit jako nesmrtelná vzpomínka na Violettu v našich srdcích. Všechny vás miluji, ať žije Violetta,“ ukončila Martina svůj dojemný epilog.

Y así fue como esta historia llego a su fin..tuve q esperar unos días para poder escribir algo. Es muy difícil tener que decir adiós cuando nos sucedieron en estos cuatro años cosas tan lindas, tantos los países que recorrimos y tantos idiomas diversos me enseñaron que la música nos une. Como dije en el último show..aprendí que ser mejor no es solo una canción, ser mejor es una elección, porque todos los días podemos ser mejores amigos, mejores hijos, mejores hermanos y mejores personas. Agradezco a cada persona que dejo su granito de arena en este proyecto, a mis amigas/os, a mis colegas y por sobre todo a mi familia. Agradezco a todas las personas que confiaron en mí y les agradezco a ustedes por su amor incondicional. Hoy se apagan las luces de Violetta, y seguramente esa oscuridad sirva para que la luz que todos llevamos dentro, comience a brillar como un recuerdo imborrable en el corazón de todos ustedes… Los quiero con mi alma. Hasta siempre. And this is how the story ends … I had to wait a few days before I was able to write anything, it's very difficult to say goodbye when such amazing things have happened in the last four years; travelling to so many diverse countries with so many different languages taught me that music is what brings us together. As I said in the last show… I have learnt that "Ser Mejor" (We Are One) is not just a song; to be better is a choice because everyday we can be better friends, better sons and daughters, better brothers and sisters, and better people. I am grateful to every person who trusted in me and I'm grateful to all of you for your unconditional love. Today the spotlight goes down on Violetta, and I'm sure that that darkness will make the light that we all have inside us begin to shine as an unforgettable memory of Violetta in all our hearts. I love you all, hasta siempre Violetta.

Fotka zveřejněná uživatelem Tini Stoessel (@tinitastoessel),

Sice skončilo turné a v Argentině i seriál, ale nezapomeň, že v Česku a na Slovensku Violetta na Disney Channel stále běží. Na jaře příštího roku nás navíc čeká celovečerní film o Violettě s Tini v hlavní úloze! Ale i přesto: jak by ses s tolik milovanou Violettou rozloučil/a ty?

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel