Johnny Depp (52) oživil ostře sledovanou kauzu z léta, kdy se povídalo, že ho málem vykopli z natáčení pátých Pirátů z Karibiku!

Po půl roce se Johnny rozpovídal o letních trablech z placu nových Pirátů z Karibiku. Tehdy se šuškalo, že má hvězdný herec problémy z alkoholem, teď se ale sám svěřil, proč se jeho výkony tentokrát nesetkávaly zrovna s úspěchem!

Depp, na jehož hlavu se kritika začala snášet krátce po svatbě s o mnoho mladší modelkou, přiznal, že se kvůli spekulacím o opilosti dostal do vážných problémů. Krom toho se k němu donesly i zvěsti o tom, že problém tkví v homosexualitě. A to byl udeřen hřebíček na hlavičku!

„Zavolal si mě jeden z šéfů studia. ‚Co to ksakru děláš,‘ zeptal se. Pak padla otázka, jestli to, co na natáčení předvádím, je homosexualita. Já řekl: ‚A to jste nevěděli, že všechny z mých postav jsou gayové?‘,“ vzpomínal Johnny.

Třeba my jsme to alespoň tušili, Johnny. Herec by ale neměl přehánět, protože takový Jack Sparrow stoprocentní gay být nemůže. Vždyť měl řadu známostí nejenom z přístavních nevěstinců! Zato u takového Willyho Wonky mu to s klidem na duši věříme.