Takovýchhle úkazů je na světě pomálu! Miley se může pochlubit snad nejdokonalejší dvojnicí ze všech hvězd, kterou je servírka Mardee Shackleford (21) z Kalifornie!

Mardee je jednadvacetiletá servírka z Los Angeles, jež vypadá nachlup stejně jako kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus (22). Její fanynkou se stala už v dobách, kdy ještě frčela Hannah Montana, podobné si začaly být teprve dva roky dozadu. To totiž začala nosit sestřih jako její oblíbená zpěvačka.

Mardee se svěřila, že si ji lidé s Miley často pletou. Nezřídka se prý stává, že na ni volají na ulici nebo v hromadné dopravě. Tomu se nelze divit, vždyť z neuvěřitelné podoby málem dostal infarkt i zpěvaččin táta Billy Ray Cyrus (54), s nímž Mardee ulovila selfie na jednom z loňských koncertů Miley.

Dvojnice slavné zpěvačky, která se teprve před několika měsíci přiznala k dlouho tajené bisexualitě, dokonce vyhrála soutěž o nejlepší podobu s celebritou. Rovněž její Instagram jako by tomu Mileyinu z oka vypadl. Lascivních póz tam sice má oproti královně obnaženosti poskrovnu, v počtu ztřeštěných obličejů s vypláznutými jazyky si ale se zpěvačkou Mardee nezadá.

Billy setkání s Mardee málem nevydýchal. Nedivíme se! Zdroj: Instagram

Billy setkání s Mardee málem nevydýchal. Nedivíme se! Zdroj: Instagram

#flashbackfriday to when I got this cool jumpsuit and for some reason posed like my neck was broken. 💀💥💀 #RIPshavedhair

Fotka zveřejněná uživatelem Riot Grrrl-vegan-hippie🍇🍒🍌 (@mardeeraquel),