Opravdové štěstí v neštěstí měla Lily-Rose Depp (15), jež od léta žije s maminkou Vanessou Paradis (40) v Paříži. V pátek, den útoku na francouzské hlavní město, vyrazila na párty. Domů se naštěstí stihla vrátit ještě předtím, než teroristé rozpoutali peklo!

Pro Lily-Rose Depp (15), dceru Johnnyho Deppa (54), to byl pátek jako každý jiný. Předtím, než vyrazila do města za kamarády, si vyfotila selfie v zrcadle. To ještě netušila, že o pár hodin později bude všechno jinak…

„Tuhle fotku jsem vyfotila těsně předtím, než jsem dnes večer (v pátek) vyrazila na párty. Všichni mí kamarádi tam ještě stále jsou, čekají zamčení vevnitř, až tohle skončí. Mám štěstí, že už jsem v bezpečí doma“ psala rozrušená Lily pár minut, co v Paříži vypukl teror.

Mladičká modelka se dále nechala slyšet, že nikdy v životě neviděla v ulicích tolik paniky a strachu. „Tahle bezcitnost je srdcervoucí,“ dodala.

Takové štěstí jako Lily nemělo 150 obětí a desítky zraněných z páteční pařížské tragédie. V těchto pohnutých chvílích posíláme všechnu naši lásku nejenom do Paříže, ale do celé Francie. Jsme s vámi!