Tisíce Directionerek sní o tom, že si jich Harry alespoň všimne. Rande s tímhle lamačem dívčích srdcí pak představuje metu snad větší než první let do vesmíru... Ale minimálně jedné Directionerce se ji povedlo dobýt!

Ženskou náruč Harry Styles (21) potřebuje. Od zdrojů ze zpěvákova okolí dobře víme, že vystřídal mraky nejenom mladých krásných modelek, ale neostýchal se zalovit ani v rybníčku hollywoodských stařenek. Spektrum vkusu britského fešáka je zkrátka dosti rozsáhlé!

Zpěvák se nedávno svěřil, že randil dokonce i s fanynkou One Direction! No jo, zoufalá doba si žádá zoufalé činy, a když slavné kočičky Harrymu na lep nesedaly, musel zabrousit do kapku ošuntělejšího katalogu, než je ten od Victoria’s Secret…

Ačkoliv románek s fanynkou nemohl Harry brát nijak přehnaně vážně, protože to bychom o něm věděli, dá se očekávat, že zpěvákovo přiznání zafunguje jako červený hadr na býka. Tisícům toužících Directionerek teď určitě svitla naděje, že i ony jednou stanou v Harryho náruči. Být na jeho místě, už bychom měli zabarikádovaný dům!