Konec dohadům! Miley a Liam se opravdu vídají, třebaže to s novým románkem mezi dvěma bývalými snoubenci zase tak žhavě nevypadá.

Před necelým měsícem jsme psali, že Miley Cyrus (22) a Liam Hesmworth (25) se pořád milují a rádi by se k sobě vrátili. Přestože informace pochází z důvěryhodných zdrojů a i sám Liam ledacos naznačoval, ani jeden zatím nic nepotvrdil. I tak ale máme důkaz, že se opravdu scházejí!

Liam si nedávno adoptoval štěňátko z losangeleského útulku a s výběrem mu pomáhala právě Miley! Fotkou herce, jenž momentálně září v nových Hunger Games, s jeho novým čtyřnohým miláčkem se útulek pochlubil na Instagramu.  „Děkuji ti, Miley, že miluješ psy stejně jako my. Pomohla jsi tomuto obřímu, šestiměsíčnímu štěněti najít nový domov. Liame, díky tobě bude mít skvělý život,“ stojí u fotky.

Může tohle pro Liama a Miley být první krok v cestě dát se zase dohromady? Poté, co za nechutnosti zpěvačka vyváděla na svém posledním koncertě, na němž dosáhla naprostého vrcholu té nejubožejší lascivnosti, vážně pochybujeme, že by měl Liam ještě zájem…