Když se Harry a Gigi potkali na červeném koberci letošních American Music Awards, dal nejoblíbenější zpěvák z One Direction jasně najevo, že ze setkání s modelkou není bůhvíjak odvařený! Známe jeho důvody!

Harryho Stylese (21) v obležení dalších kluků z One Direction na letošním předávání AMAs čekala kromě převzetí dvou cen i jedna o něco méně příjemná záležitost. Na červeném koberci se musel pozdravit s Gigi Hadid (20)!

Sotva si podali ruku, kamery zachytily Harryho protáčení panenek! Jako by nestačilo, že se museli tihle dva zdravit, Gigi se navíc přiřítil obejmout Niall Horan (23) a šel na to dost dychtivě, z čehož očividně Harry měl škodolibou legraci.

Ale proč se vůbec s modelkou nemají dvakrát v lásce? Gigi je totiž nejlepší kámoška dvou zpěvákových bývalek, Taylor Swift (25) a Kendall Jenner (20), což snad vzhledem k faktu, že se ani s jednou nerozešel v dobrém, nepotřebuje další komentář.

Harry se ale nakonec zachoval džentlmensky a navzdory trapnosti celé situace se s Gigi hezky rozloučil. Co jiného ostatně dělat se vzájemnými nesympatiemi, když na ně mířilo několik kamer?

Mrkni na video – záběr z červeného koberce začíná v první minutě!