Všechno nejlepší, Miley? Nejpomatenější zpěvačka planety se v uplynulých měsících hodně změnila. Ale k ještě horšímu!

Dávno to není jen snaha oprostit se od dětské role růžovoučké Hannah Montany, Miley Cyrus (23) se už delší dobu bleskurychle přibližovala k vrcholu nejubožejší, nejlacinější lascivnosti. Je k pláči, že ho dosáhla zrovna ve dnech, kdy slavila třiadvacáté narozeniny!

Pamatuješ si, když jsme o zpěvaččiných narozeninách psali loni? Tehdejší Miley byla jen slabým odvarem toho, co nám rodačka z Tennessee servíruje dnes. Kamarádství s vyčpělými kreaturami, které se na zpěvačku nalepili těsné poté, co se jim jakýmsi nedopatřením povedlo dostat se z nejhlubší americké stoky, a holdování trávě, jímž se ani trošku netají, a bůhvíjakým dalším drogám, shodilo Miley na úplné dno!

Na mysli máme zpěvaččino aktuální turné, jehož nejvyšší stupeň ubohé snahy šokovat nahotou a nechutnostmi potvrzují už i hudební kritici. I podle nich jde o něco hrozného a amatérského. Připínací penisy nebo polévání se mlékem může Miley předvádět svým povedeným kamarádíčkům, ale rozhodně ne lidem, kteří zaplatili za lístek a chtějí vidět show, jež je pobaví. Z toho, co jim ukazuje Miley, se jim akorát tak obrátí žaludek vzhůru nohama…

Přesto má zpěvaččina nejnechutnější verze své výhody. Horší už to s ní být nemůže! Proto ti, milá Miley, přejeme všechno nejlepší a dál to prosím táhni alespoň tak, abychom nemuseli v nejbližší době psát, že tě našli předávkovanou ve vaně, jako se to podařilo třeba dceři Whitney Houston Bobbi Kristině Brown (†22).

One of my looks last night from da #milkymilkymilktour

Fotka zveřejněná uživatelem Miley Cyrus (@mileycyrus),

Všechno nejlepší, Miley! Hlavně se prosím ničím nepředávkuj, máme tě rádi pro to, kým jsi bývala, i když jsi teď příšerná…