Gigi Hadid je kráska k pohledání a balit umí levou zadní, ale její bývalí rozchody vydýchávají o dost hůře. Podle posledních zpráv je Joe Jonas na dně!

Gigi (20) udělala Joeovi (26) v hlavě pěkný nepořádek. Rozcházeli se s tím, že jí na vztah nezbývá kvůli práci čas, ale od kopaček uplynulo jen pár týdnů a už si zase vesele randí!

Modelka má lámání srdcí zkrátka talent! Když pustila k vodě Codyho Simpsona (19), trvalo mu hodně dlouho, než se z rozchodu s kočičkou od Victoria’s Secret vzpamatoval. A to stejné teď prožívá Joe, který by si s Codym ostatně mohl podat obě ruce. Krasavec Austrálie totiž před několika měsíci žárlil na něho, Joe má zase pifku na Zayna Malika (22), který minulý týden Gigi klofl.

„Joea totálně vyvedlo z míry, když si četl o Gigi a Zaynovi. Měl dojem, že teď bude Gigi nějakou dobu single. Vždyť hlavním důvodem jejich rozchodu byl její nabitý pracovní program. Řekla mu, že pokud chce dělat kariéru, musí vztah utnout. Ale na Zayna si evidentně čas udělat umí,“ prozradil zdroj serveru HollywoodLife.com.