Zachraň se, kdo můžeš! Hádky hvězdných sestřiček Kendall a Kylie v poslední době údajně přerůstají až v brutální fyzické násilí!

Sesterské hádky nejsou nic neobvyklého. Když se ale hádají Kendall Jenner (20) a Kylie Jenner (19), je to prý vodopád sprostých slov nezřídka kdy hraničící až s brutálním fyzickým násilím!

Ještě před pár lety byly v rodinné reality show Držte krok s Kardashians slovní potyčky Kylie a Kendall běžné, potom se ale před kamerami zklidnily a zdálo se, že z těchhle malicherných rozepří nadobro vyrostly. Chyba lávky!

Podle zdroje z okolí slavné americké rodinky se svár mezi nejmladšími dcerami Kris Jenner (60) ještě prohloubil. „Kromě nadávek spolu téměř vůbec nemluví. Kdyby nešlo o show a peníze, daly by od sebe už navždy ruce pryč. Jenže to nejde, a tak se při hádkách dokonce mlátí. Škrábou a mlátí se tak moc, že už to za chvíli bude muset být vidět,“ svěřil zdroj týdeníku Star.

Sama Kendall kdysi přiznala, že spory s Kylie jsou vážně šílené. Další zdroj, tentokrát serveru Gossip Cop, nicméně tvrdí, že všechna zášť mezi slavnými ségrami dávno zmizela a vyjma občasných opačných názorů prý nemůže být o žádných hádkách ani řeč. A teď abychom se v tom vyznali!