Kámošovi kdysi přímo před desítkami kamer prohmatával rozkrok, tentokrát Harry Styles své vášně nezkrotil při setkání s hvězdným moderátorem Jimmym Kimmelem. Sáhl mu na zadek!

Pochybuje snad ještě někdo o tom, že Harry Styles (21) není jenom na holky? Ač prostřídal spoustu krásných žen, od dámiček ve středním věku po modelky, ty z katalogu Victoria’s Secret nevyjímaje, indicie o bisexualitě zpěváka z One Direction se stále množí!

Naposledy se Harry neudržel ve čtvrtek, kdy s ostatními kluky ze skupiny přijal pozvání do show moderátora Jimmyho Kimmela (48). Právě ten se stal objektem zpěvákova zájmu. Při pořizování společné fotografie ho místo ramene čapl přímo za za zadek – s výrazem, jako by se nechumelilo! Zajímavé je, že Jimmy na nečekaný projev Harryho náklonnosti nereagoval a přešel ho s úsměvem…

Některé Directionerky se Harrymu nálepku bisexuála snaží přišít už dlouho, k čemuž jim sám docela nahrává. Pamatuješ si, když šmátral Niallu Horanovi (22) v rozkroku? Buďto má zpěvák smůlu a v obou případech šlo o nehodu, anebo bude muset v nejbližší době přiznat barvu!

Harry got a little handsy with Kimmel. @harrystyles #1d #onedirection @jimmykimmel @jimmykimmellive

Fotka zveřejněná uživatelem TMZ (@tmz_tv),