Největší hvězda českého YouTube už opanuje i televizní obrazovky! Teri se svým youtuberským kámošem Vaďákem natočila bombovou reklamu!

Statisíce diváků na YouTube jim nestačí? Nejoblíbenější česká youtuberka Teri Blitzen (15) si pod taktovou svého neméně úspěšného kamaráda Vaďáka (17) zahrála v reklamě na deskovou hru, a oba se tak na několik příštích dnů stali televizními hvězdami!

„Dostala jsem příležitost zahrát si v reklamě. Natáčela jsem s Vaďákem, který dokázal celý klip natočit a sestřihat! Koukněte se, jak nám to šlo,“ nechala se slyšet Teri, jež se musela po návratu z italského Milána minulý týden vypořádat s vlnou nenávistných vzkazů na své facebookové stránce.

Patnáctiletá hvězdička, která se kromě největšího počtu odběratelů mezi dívkami může pyšnit i oceněním z populárního festivalu Utubering, vůbec v posledních týdnech prochází těžkým obdobím. Kritika se na ni snáší ze všech stran, docela nevybíravě ji hodnotí dokonce její fanoušci. Prý usnula na vavřínech a její tvorba už nemá zdaleka takovou šťávu jako dřív. Teri se ale nevzdává a točí dál. A úspěchy jako účinkování v televizním spotu jí určitě pomohou získat zpátky elán, s jakým točila videa ještě před rokem.

Určitě na reklamu mrkni a dej vědět, jak se ti v ní dvě slavné youtuberské tváře líbí!

Nezapomeň zhlédnout ani perličky z natáčení, které si pro tebe Vaďák připravil: