Blonďatá kráska si přes veškerý shon s jejím světovým turné spojený našla čas na naplánovaní stylové oslavy narozenin. Detaily pod pokličkou neudržela, a tak víme úplně všechno!

Být světovou zpěvačkou číslo jedna něco stojí. Taylor Swift (25) je už několik měsíců v šíleném zápřahu! Nedávno se nechala slyšet, že počítá dny do Vánoc, ještě před nimi ale stihne oslavit šestadvacáté narozeniny.

Zpěvačka má narozeniny v neděli 13. prosince. A přesně o den dříve odpálí v australském Melbourne úplně poslední koncertní show svého letošního turné. Co to znamená? Podle informací britského deníku Daily Mail má zpěvačka v plánu vypravit pro všechny své blízké luxusní tryskáč, který je k protinožcům na narozeninovou párty dopraví!

Dost možná tak půjde o nejvíc sexy let v historii. Kromě zpěvaččina přítele Calvina Harrise (34) by totiž na palubě měly sedět i její dobré kámošky, včetně Seleny Gomez (23), Cary Delevingne (23) a Kendall Jenner (20). Takové kočky se v jednom letadle sejdou málokdy!

A protože slavit narozeniny v klubu jako všichni je na Taylor příliš obyčejné, šestadvacetiny údajně s přítelem a všemi překrásnými kamarádkami oslaví na jednom z australských ostrovů Hamilton Island. Párty na ostrovech má v oblibě třeba i Johnny Depp (54), ten si je ale na rozdíl od Taylor pro jistotu rovnou kupuje, aby měl klid.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram