Zatímco ostatní kluci z One Direction se pořád nerozhodli, jestli je Zayn, který skupinu před půl rokem opustil, kámoš nebo nepřítel, Harry v tom má jasno. Jednou od nás pomalu bez rozloučení zdrhl, tak ať už mi nechodí na oči, myslí si lamač dívčích srdcí.

Harry Styles (21) se rozhodl vymazat Zayna Malika (22) ze svého života! Prý mu nedokázal odpustit jeho jarní úprk z One Direction, a rozčiluje ho, že je přesto se skupinou stále spojován. „Je to vážně trapné, když je ve spojení s námi Zayn stále zmiňován. Vždyť už ve skupině půl roku není,“ nechal se slyšet.

Jeden z největších slavných parádníků před pár dny předvedl, že pod maskou hezounka dřímá opravdový drsňák! Minulý čtvrtek klukům na pódium přiletěl výstřižek Zaynovy hlavy a Harry bez zaváhání obličej svého bývalého kolegy odkopl! Bojíme se ale, že opravdický souboj dvou někdejších kamarádů by dopadl o poznání jinak.

Zayn, který momentálně randí s modelkou Gigi Hadid (20), postupně ztrácí všechny své přátele. Po Perrie Edwards (22), jež je z letního rozchodu na prášky ještě teď, na něj očividně zanevřel i Harry a nenávidí ho i velká část Directioners. Ke komu tedy poběží, až ho Gigi odkopne (což se určitě stane)? A kdo vlastně bude poslouchat jeho nové album, na němž prý usilovně pracuje?